فروشگاه حجاب|خريد اينترنتي چادر|مقنعه|فروش چادر|چادرلبنانی|چادر ملی

اخبار

1- چادر در قرآن كريم «يا ايها النبي قل لازواجك وبناتك ونساء المومنين يدنين عليهن من جلابيبهن ذالك ادني ان يعرفن فلا يوذين و كان الله غفورا رحيما» 1- احزاب/ 59. اي پيامبر، به همسران و دخترانت و زنان مومنان بگو جلبابهاي (روسريهاي بلند، چادر) خود را بر خويش فرو افكنند تا شناخته نشوند و مورد آزار قرار نگيرند. خداوند همواره آمرزنده و پررحمت است.(1) در اينكه منظور از جلباب در اين آيه چيست مفسران واهل لغت معاني مختلفي ذكر كرده اند. از جمله:


  1393/11/20 - 18:04:13

خودت باش نه تندیسی که دیگران می خواهند وقتی روحت را قالب فکر دیگران می کنی زیبا می شوی به چشمشان اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند ، در کمال زیبایی


باور دارم که حجـــاب یک هنــــر است اما هنرمنـــد کسی است که بتـــواند دوست خود را با حجـــاب کند ...


امر به معروف یکی از اولویت های یک جامعه اسلامی هست و طبق احادیث بزرگان در جامعه ای که امر به معروف کم بشود خداوند عذاب آن جامعه رو زیاد می کند.


در قرآن مجيد بيش از ده آيه در مورد حجاب و حرمت نگاه به نامحرم وجود دارد. يکي از اين آيات، آيه 59 سوره احزاب است:« يا ايهاالنبي قل لازواجک و بناتک و نساءالمومنين يدنين عليهن من جلابيبهن ذلک ادني ان يعرفن فلا يوذين و کان الله غفورا رحيما» (اي پيامبر، به زنان و دخترانت و نيز به زنان مومنين بگو خود را بپوشانند تا شناخته نشوند و مورد اذيت قرار نگيرند. و خداوند بخشنده مهربان است.) جلاب به معناي يک پوشش سراسري است؛ يعني زن بايد همه اندامش پوشيده باشد تا همچون گلي لطيف از دسترس هوسرانان مصون و محفوظ باشد. در سوره نور آيه 31 نيز مفصلا در مورد حجاب و حرمت نگاه به نامحرمان سخن به ميان آمده است.


  1393/09/21 - 12:50:29

مادر به عنوان الگوی عملی و تأثیر‌گذار، روی شخصیت و طرز تفکر فرزندان به ویژه دختران نقش نمادین دارد و رفتار، کردار و پندار او مستقیما در فرایند رشد و تکوین، تعیین کننده است. در جوامع اسلامی که حتی مردان بزرگ از دامن آنان به معراج می روند. زن جایگاه والایی در توسعه و ترویج فرهنگ اسلامی دارد.


سخنرانی شنیدنی حجت الاسلام پناهیان در مورد حجاب


آیا واقعا با حجاب بودن مصونیت است یا شعاری بیش نیست؟


زمینه فرهنگی حجاب و عفاف رو باید در کودکی به فرزندانمان بیاموزیم


سبد خريد شما

رديف نام محصول تعداد قيمت محصول مجموع قيمت
سبد خريد شما خالي است
جمع كل : 0 تومان
پايان خريد   ادامه خريد
  • رهگيري سفارش

محصولات تصادفي