فروشگاه حجاب|خريد اينترنتي چادر|مقنعه|فروش چادر|چادرلبنانی|چادر ملی

چادر های جدید
نويسنده : - 1393/09/21

شده توسط فروشگاه حجاب : گرداوری ویژگی اصلی چادر پوشیدگی آن است. با توجه به پر رنگ شدن نقش بانوان در اجتماع نیاز به طرح‌های جدید چادر احساس می شود. بعد از حفظ خصلت های بنیادی کار یک طراح باید بررسی کاربردهای گوناگون چادر باشد و با در نظر گرفتن آن ها دست به طراحی زند.

چادر های جدید

گردآوری شده توسط:

فروشگاه حجاب

طراحی جدید چادر، قصدی برای تغییر پوشش نیست، بلکه تلاشی است برای به‌روزرسانی آن، که نوعی ارزش‌گذاری و متناسب کردن چادر با زندگی روزمره است. لازم است طراحان و هنرمندان ایرانی، نیاز جامعه را شناسایی و با به‌کارگیری خلاقیت، آن را برطرف کنند. امیدواریم چادر های جدید، برطرف‌کننده نیاز بانوان امروزی باشند. 

پارچه حریر فیروزه‌ای، با آستر شیری، همراه نواردوزی نقره‌ای، حسی از آرامش و آراستگی را به چادر داده است. این کار، مناسب چادر میزبان، طراحی شده است. 
 

 
چادر باران

طرح این چادر، مانند چادر مشکی بخش مجلسی است. همان‌طور که تصویر این دو چادر نشان می‌دهند جنس، طرح و رنگ پارچه، تاثیر زیادی بر کار تمام‌شده و مورد استفاده می‌گذارد. به همین دلیل، طراحان لباس و مصرف‌کنندگان آن باید دقت لازم را در انتخاب پارچه، بر اساس نوع کاربرد لباس، داشته باشند. 
 

 
چادر خلیج فارس

خلیج‌فارس، همان الگوی چادر عربی است؛ با این تفاوت که از روی شانه استفاده می‌شود و یک شال به آن اضافه شده است. نوارهایی که از روی سرشانه تا امتداد مچ دست و پایین چادر دوخته شده‌اند، به خلیج‌فارس، جلوه‌ای خاص بخشیده‌اند.
 

 
 

برچسب اخبار

نظرات كاربران

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي

سبد خريد شما

رديف نام محصول تعداد قيمت محصول مجموع قيمت
سبد خريد شما خالي است
جمع كل : 0 تومان
پايان خريد   ادامه خريد
  • رهگيري سفارش

محصولات تصادفي